دیپلم پیشرفته کالج- مدیریت کسب و کار– امور مالی -کالج شریدان- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Business Administration - Finance (PBAFI) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,109/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Business Administration - Finance- - Sheridan College - Davis - Ontario

برنامه مدیریت کسب و کار – امور مالی شریدان به شما مهارتهایی را ارائه می دهد که از نظر کارفرمایان در این بازار رقابتی بسیار ارزشمند است.

 

برنامه مدیریت کسب و کار – امور مالی شریدان به شما مهارتهایی را ارائه می دهد که از نظر کارفرمایان در این بازار رقابتی بسیار ارزشمند است. 
استادان استثنایی : اساتید تجاری شریدان نه تنها مربیان علمی هستند، بلکه متخصصان با تجربه هستند که در جامعه کسب و کار احترام دارند. این ترکیب منجر به احترام زیادی نسبت به مدیریت کسب و کار ما - برنامه مالی و همکاری بیشتر و فرصت های شغلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما شده است.
یادگیری نوآورانه: بازی های نمونه کارها سرمایه گذاری، مطالعات جامع در مورد مبالغ واقعی شرکت ها و تکالیف مشترک کمک می کند تا تکنیک ها و استراتژی های مدیریت مالی و ثروت را در شرایط شخصی و شرکتی اعمال کنید.
چیزهایی که انجام می دهید و یاد می گیرید: پردازش و نگهداری سوابق مالی در انطباق با سیاست ها، رویه ها و مقررات مربوطه. تجزیه و تحلیل گزارش های مالی با استفاده از ریاضیات و آمار مالی. توسعه و پیاده سازی استراتژی های ایجاد و حفظ روابط تجاری در بخش مالی.
اطلاعات اضافی: در این تمرین آموزشی، شما در مورد: تجزیه و تحلیل مالی، مدیریت مالی، برنامه های کسب و کار کامپیوتر، سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی شخصی، مالیات، برنامه ریزی اعتباری، توسعه و ارزیابی برنامه های مالی برای برآورد با نیازهای افراد و / یا سازمان ها و اهداف آموزش می بینید. ما شما را برای اشتغال احتمالی در یک مؤسسه مالی یا در بخش مالی یک شرکت آماده می کنیم یا یکی از نام های حرفه ای متعددی را که به فارغ التحصیلان کالج یا دانشگاه ها باز می شود، می گیرید.
فرصت های همکاری آموزشی: برنامه کسب و کار - امور مالی نیز با گزینه کو-اپ (PBAFC) ارائه می شود. تجربه تحصیلی مشترک، با توجه به درخواست و پذیرش، به شما امکان می دهد تا تجربه کارهای ارزشمند خود را در حین کار در یک موقعیت مرتبط با برنامه در صنعت، به دست آورید.

شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ