دیپلم پیشرفته کالج- مدیریت شغلی- حسابداری- کالج شرایدن- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Business Administration - Accounting (PBSAA) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,109/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Business Administration - Accounting- - Sheridan College - Davis - Ontario

برنامه حسابداری شریدان شما را برای حرفه ای مهیج در کسب و کار، حسابداری و امور مالی آماده می کند. استادان حسابداری در کنفرانس های مرتبط با امور مالی شرکت می کنند و به نشریات کتاب های درسی حسابداری کمک می کنند

 

برنامه حسابداری شریدان شما را برای حرفه ای مهیج در کسب و کار، حسابداری و امور مالی آماده می کند. استادان حسابداری در کنفرانس های مرتبط با امور مالی شرکت می کنند و به نشریات کتاب های درسی حسابداری کمک می کنند. بسیاری از آنها در مورد موضوعات مالی کتاب هایی نوشته اند و بسیاری از آنها دارای مدرک حسابداری حرفه ای (CPA) هستند. استادان ما ارتباطات قوی با صنعت دارند که اغلب منجر به فرصت های همکاری برای دانشجویان ما می شود. شما در زمینه های حسابداری ، اطلاعات جامعی کسب خواهید کرد. شما در پایگاه های داده، برنامه های حسابداری و مالیات بر درآمد شخصی مانند Sage 50، MS Access و مهارت های ارتباطی ضروری برای مشاوره با صاحبان کسب و کار و مدیران، استفاده از مفاهیم حسابداری و شبیه سازی کسب و کار آنلاین تجربه کسب می کنید. تجربه شبیه سازی کسب و کار (BSG) یک روش منحصر به فرد برای تست امور مالی کسب و کار شما و مهارتی ساختگی با همکاری تیم های دانشگاهی از سراسر جهان می باشد. برنامه حسابداری سه ساله شریدان یکی از معدود برنامه هایی است که در این زمینه به شبیه سازی مشارکتی، می پردازد. برنامه سال اول درسی با برنامه دانشجویان مدیریت دولتی مشترک است، و شما را برای کار با اصول و شیوه های حسابداری حرفه ای آماده می کند. گزینه ی کو-آپ می تواند فرصتی برای کار حرفه ای فراهم کند. به عنوان یک دانشجو در برنامه ی سه ساله، می توانید مهارت هایی را برای استخدام در موقعیت های مناسب مانند: مالیات، حسابرسی و حسابداری پیشرفته ، تجزیه و تحلیل کسب و کار و تهیه صورت های مالی کسب کنید. دانشجویانی که در این برنامه سه ساله ثبت نام کرده اند، در صورتی که واجد شرایط برنامه باشند، گزینه ی کو-آپ را برای برای کسب تجربه عملی در اختیار خواهند داشت. شما با کار آموزی در سه ترم (360 ساعت در هر ترم)، برای انجام کارهای خود در آینده تجربه کسب خواهید کرد. به دلیل دوره  CPA و کلاس های حسابداری ما، شما واجد شرایط دریافت گواهی نامه پیشرفته کانادا در زمینه حسابداری و امور مالی (ACAF) هستید. کارشناسان برنامه دیپلم حسابداری شریدان اگر شرایط پذیرش (در حال حاضر GPA فارغ التحصیل از 3.0) داشته باشند واجد شرایط برای گذراندن برنامه های مدیریت کارشناسی و کارشناسی ارشد شریدان هستند. همچنین فارغ التحصیلان برنامه دیپلم حسابداری شریدان واجد شرایط ورود به برنامه سه ساله یا چهار ساله دانشگاه Lakehead، دانشگاه Northwood، University of Windsor یا University Ryerson می باشند. 


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5


برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

 

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ