دیپلم پیشرفته کالج- تکنولوژی معماری (کاراموزی)- کالج شرایدن- هیزل- مک کالین- انتاریو

Advanced College Diploma - Architectural Technology (Co-op) - Sheridan College - Hazel McCallion

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله همراه با 12ماه کارآموزی
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,418/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Architectural Technology (Co-op) - Sheridan College - Hazel McCallion - Ontario

برنامه درسی ما توسعه و همکاری در صنعت معماری است. این برنامه شامل دستورالعمل طراحی و تجسم و ترکیب منحصر به فرد و آماده سازی کار با مهارت های خلاقانه و کاربردی از جمله: طراحی 2 بعدی و 3 بعدی کامپیوتری و طراحی (CADD)، مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)، حل مسئله ، آماده سازی اسناد و مشخصات قرارداد ،جزئیات محاسبات معماری و تکنیک های معماری می باشدو دانشحویان شریدان از لب تاپ های شخصی استفاده می کنند،

 

برنامه درسی ما توسعه و همکاری در صنعت معماری است. این برنامه شامل دستورالعمل طراحی و تجسم و ترکیب منحصر به فرد و آماده سازی کار با مهارت های خلاقانه و کاربردی از جمله: طراحی 2 بعدی و 3 بعدی کامپیوتری و طراحی (CADD)،  مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)، حل مسئله ، آماده سازی اسناد و مشخصات قرارداد ،جزئیات محاسبات معماری و تکنیک های معماری می باشد و دانشحویان شریدان از لب تاپ های شخصی استفاده می کنند، و دسترسی آنلاین به یادداشت ها، سخنرانی ها و همچنین توانایی همکاری در پروژه های گروهی در هر مکان و زمان را دارند. دوره کو-آپ سه ساله برنامه معماری تکنولوژی به شما فرصت کار و کسب تجربه عملی و ارتباطات حرفه ای و ثبت نام و درخواست همکاری در یک پروژه در ترم اول انجام می شود، را می دهد. دانشجویان برنامه دو ساله فنی مهندس شریدان و برنامه سه ساله تکنولوژی معماری، با دو مزیت رقابتی قدرتمند وارد بازار کار می شوند: برتری در آموزش و پرورش، مدارک شناسایی ملی. همه از کارشناسان تکنولوژی معماری شریدان و تکنسین های معماری شریدان استقبال می کنند؛ زیرا آنها با برنامه تحصیلی خود به خوبی آماده شده اند. فارغ التحصیلان ما واجد شرایط دریافت مدرک کارشناسی تکنولوژی معماری از طرف انجمن تکنولوژیست های معماری انتاریو (AATO) هستند. همچنین، در پی پیوستن به انجمن تکنولوژیست انتاریو (OAA) پس از فارغ التحصیلی، می توانند از مزایای OAA استفاده کنند و به منابع اطلاعاتی دسترسی داشته باشند و از کار خود در خانه لذت ببرید. علاوه بر این، شما می توانید این فرصت را داشته باشید تا به شناسایی شناسه ساختمان (BCIN) برای اعطای مجوز های ساختمانی از طرف مشتریان بپردازید. 


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ