دیپلم پیشرفته کالج- تبلیغات و ارتباطات بازاریابی- میسیساگا- انتاریو

Advanced College Diploma - Advertising and Marketing Communications - Management - Sheridan College - Hazel McCallion

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$15,481/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Advertising and Marketing Communications - Management - Sheridan College - Hazel McCallion - Ontario

برنامه تبلیغات و ارتباطات بازاریابی شریدان شما را آماده می کند تا این برنامه را به سرعت در صنعت به اجرا درآورید. آنچه شما یاد می گیرید بر چگونگی انجام کار و برنامه ریزی تولید تمرکز دارد.

 

برنامه تبلیغات و ارتباطات بازاریابی شریدان شما را آماده می کند تا این برنامه را به سرعت در صنعت به اجرا درآورید. آنچه شما یاد می گیرید بر چگونگی انجام کار و برنامه ریزی تولید تمرکز دارد. شما یاد می گیرید که با استفاده از جدیدترین نرم افزار ها، اطلاعات تحقیقاتی بازار را دریافت کنید، استراتژی ها را طراحی کنید، مفاهیم خلاقانه طراحی کنید، هزینه های مرتبط را برآورد و ارزیابی کنید و نتایج اطلاعات را ارائه دهید  و در روند خرید و فروش شرکت کنید. ما با شرکای خود در صنعت همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم فارغ التحصیلان مزیت ارتباطات در بازار رقابتی را دارند. فارغ التحصیلان برای شرکت در « توسعه حرفه ای» دعوت می شوند  کارگاه های جامع، فرصت های شبکه سازی را فراهم می کنند و رزومه کاری و نمونه کارها را در زمینه تبلیغات و ارتباطات بازاریابی مورد استفاده قرار می دهند. دانشجویان سال سوم که در این برنامه سه ساله ثبت نام کرده اند با مهارت های جدید خود و با کمک به پروژه های کوچک به همکاری در یک پروژه بزرگ می پردازند. دانشجویان همچنین تعامل مستقیم با مشتریان / شرکت های صنعت را تجربه می کنند. دوره های منحصر به فرد برای سال سوم عبارت اند از: خلاقیت، مدیریت تبلیغات، قانون تبلیغات و ارتباطات جهانی. موارد تحت پوشش شامل: ارتباطات بازاریابی، استراتژی های رسانه های اینتراکتیو، خرید و ارزیابی های چند رسانه ای، برنامه ریزی های مبتنی بر بازاریابی، بررسی رفتار مصرف کنندگان هنگام خرید، تحقیق و تجزیه و تحلیل بازار، توسعه و مدیریت بودجه، مهارت های بصری، مهارت های طراحی اولیه، قانون کپی رایت و تکنیک های مدیریت ارتباط با مشتری، فروش حرفه ای و شیوه های کسب و کار می شود. 


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5


برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ