برنامه مطالعه زبان انگلیسی آکادمیک – برای مطالعات فارغ التحصیلی آینده - ریچموند، بریتیش کلمبیا

Academic English Study Program - For Future Undergraduate Studies - Trinity Language Centre

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 50
طول دوره تحصیلی 4-16 month ESL program
هزینه ApplicationFee:$50.00 Tuition:$10,590/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت

معرفی رشته Academic English Study Program - For Future Undergraduate Studies

برای رسیدن به بهترین نتایج در آموزش و یادگیری، برنامه های آماده سازی برای فارغ التحصیلی در مرکز زبان ترینیتی (TLC) برای آموزش پیشرو و مهارت های پیشرفته در زمینه رشته های تحصیلی و آکادمیک سازماندهی خواهد شد.

برای رسیدن به بهترین نتایج در آموزش و یادگیری، برنامه های آماده سازی برای فارغ التحصیلی در مرکز زبان ترینیتی (TLC) برای آموزش پیشرو و مهارت های پیشرفته در زمینه رشته های تحصیلی و آکادمیک سازماندهی خواهد شد. این سیستم آکادمیک مدولار (MAS) یا یادگیری از چهار سطح پیشرو تشکیل شده است. هر سطح از دیدگاه سه رشته آکادمیک انسان شناسی و علوم اجتماعی (MAS-H)، علوم و ریاضیات (MAS-S) و مطالعات حرفه ای (MAS-P) اموزش داده می شود. 
هر سطح از سه دوره یادگیری و ارزیابی 5 هفته ای تشکیل شده است و بنابراین دانشجویان قادر خواهند بود که هر 5 هفته، سطح را شروع کنند. علاوه بر 20 تا 25 ساعت در هفته یادگیری مستقیم، دانشجویان در آموزش های روزانه شرکت می کنند تا یادگیری در کلاس درس را تکمیل کنند. دانشجویانی که به طور موفق هر 4 سطج این برنامه را می گذرانند، برای ورود به به برنامه های دانشگاه TWU که به آیلتس 6.0 نیاز دارد، برای مثال برنامه U1- برنامه ای که دوره های پایه برای دانشجویان رشته تخصصی بازرگانی را ارائه می دهد - واجد شرایط می شوند.
شرایط پذیرش
حداقل سطح تحصیل مورد نیاز: 
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل نمره معدل: 50%
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ