کارشناسی مطالعات بین رشته ای، تعارض بین الملل و حقوق بشر و کارشناسی تربیت معلم دبیرستان - دانشگاه لیکهد - انتاریو

0

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 14
طول دوره تحصیلی 6 year double bachelor degree
هزینه ApplicationFee:$135.00 Tuition:$21,525/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
4/1/2022
10/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2022
3/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته 0

دانشکده تحصیلات ما از طریق برنامه ریزی درسی منحصر به فرد و خلاقانه برای دانشجویان آنها را آموزگاران آینده نگری برای گرفتن شغل پویا و پرطرفدار آماده می سازد. با تاکید بر مهارت های تفکر انتقادی و یادگیری مشارکتی، برنامه های ما از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار است تا روش های آموزشی، مفاهیم و ارزش هایی را که برای شما معنادار هستند، کشف کنید.

شرح برنامه

دانشکده تحصیلات ما از طریق برنامه ریزی درسی منحصر به فرد و خلاقانه برای دانشجویان آنها را آموزگاران آینده نگری برای گرفتن شغل پویا و پرطرفدار آماده می سازد. با تاکید بر مهارت های تفکر انتقادی و یادگیری مشارکتی، برنامه های ما از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار است تا روش های آموزشی، مفاهیم و ارزش هایی را که برای شما معنادار هستند، کشف کنید. ما مسیر پیشرو در آموزش معلمان هستیم. برنامه ما بر یادگیری عملی و تجربی تأکید می کند تا اطمینان حاصل شود که شما برای ورود به بازار کار پس از فارغ التحصیلی کاملا آماده هستید. برنامه های ما به طور مداوم برای تطابق با انواع برنامه های آموزشی و فرصت های آموزشی شامل دوره مقدماتی-پیش دانشگاهی (P/J) است که به شما مجوز آموزش در دبستان تا مقطع 6 را می دهد. برنامه مطالعات بین رشته ای ما در طراحی خود انعطاف پذیر است و به شما این امکان را می دهد تا تجربه تحصیلات و آموزش خود را سفارشی کنید. شما از آنسوی محدودیت در مقطع کارشناسی سنتی به تفکر با دید باز تشویق خواهید شد و به شما دوره های مختلفی در انواع رشته ها ارائه می شود که با تمایل و علایق حرفه ای شما همسو می باشند. به عنوان یک فرد مختار در انتخاب مطالعات بین رشته ای می توانید یکی از گرایش های زیر را انتخاب کنید: انسان شناسی، زیست شناسی، جرم شناسی، زبان، جغرافیا، تاریخ، رسانه ، علوم سیاسی، روانشناسی و جامعه شناسی. شما مهارت های تفکر انتقادی، استراتژی های حل مسائل و دانش تخصصی مربوط به انواع موضوعات را کسب خواهید کرد. ما همچنین توانایی دنبال کردن مفاهیم اصلی در طبیعت انسان، عدالت اجتماعی و تعارضات بین المللی و حقوق بشر را به شما ارائه خواهیم کرد. ممکن است مقطع تحصیلی خود را همزمان با سایر مقاطع تحصیلی ترکیب کنید که به شما اجازه تدریس در دوره مقدماتی و پیش دانشگاهی را می دهد. اگر شما قصد دارید در آینده به شغل تدریس بپردازید، برنامه بین رشته ای ما طیف گسترده ای از دانش مورد نیاز برای تدریس در سطوح مقدماتی و پیش دانشگاهی برای شما فراهم آورده است.

شرایط پذیرش:

  • حداقل سطح تحصیل مورد نیاز: دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 14
  • الزامات مهارت انگلیسی:

برای پذیرش مستقیم، متقاضی باید از یک کشور انگلیسی زبان باشد  یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را گرفته باشد:

  • حداقل نمره تافل اینترنتی (IBT): 80 (نوشتاری: 19، مکالمه: 19 ،حداقل نمره گوش دادن: 19، حداقل نمره خواندن: 19)
  • حداقل نمره آیلتس :  متوسط 6.5 (حداقل نمره خواندن: 6.0، حداقل نمره نوشتن: 6.0، حداقل نمره گوش دادن: 6.0، حداقل نمره مکالمه: 6.0)

برای شرایط پذیرش به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

هزینه ها

هزینه های بابت ارائه خدمات دانشگاه لیک هد: 175 دلار در سال

هزینه عضویت دراتحادیه دانشجویی دانشگاه لیک هد: 151 دلار در سال

هزینه بیمه پزشکی/دندانپزشکی LUSU: 334 دلار در سال

هزینه بیمه سلامت: 612 دلار در سال

* توجه: اخذ هزینه های اضافی ممکن است اعمال شوند

** تمامی هزینه ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند

 

لیسانس ممتاز هنر و علوم- مطالعات بین رشته ای- تعارض بین المللی و حقوق بشر و کارشناسی تحصیلات- مقدماتی/پیش دانشگاهی در یک دوره 6 ساله 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ