درباره کانادا اپلای

موسسه علم اندوزان ماندگار به شماره ثبت 47019


داستان کانادا اپلای
وبسایت کانادا اپلای بر پایه تجربیات مدیران و مؤسسین آن در زمینه مهاجرت و پذیرش تحصیلی در طی سالیان متمادی کار با دانشجویان بنا شده است. با توجه به تفاوت های تحصیل در کانادا با کشورهای دیگر و سازگاری رشته ها و تفاوت های آنها در مبدا و مقصد همیشه انتخاب مسیر و رشته و اطلاع از شرایط پذیرش از سخت ترین مراحل پذیرش برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور بوده و می باشد که شرکت کانادا اپلای با دیدی گسترده جوابی به تمامی سوالات متقاضیان می باشد.
کانادا اپلای چیست؟
کانادا اپلای با ارائه وبسایت جامع جستجو برای انتخاب رشته در موسسات آموزشی کانادا اعم از کالج و دانشگاه امکان انتخاب رشته و مکان آموزشی را با یک جستجو فراهم کرده است. این وبسایت ارائه دهنده راه حل جامع برای متقاضیان تحصیل در کانادا بصورت خاص می باشد.
شعار کانادا اپلای
شعار ما در کانادا اپلای انتخاب هوشمندانه با کمترین هزینه می باشد که این شعار با ارائه راهکار جامع توضیح و جستجو برای متقاضیان با کاهش هزینه های پذیرش امکان پذیر شده است.
مدیران و مؤسسین کانادا اپلای
مدیر و مؤسس کانادا اپلای آقای محمد رضا نصرتی می باشد. ایشان دوره های تحصیلی خود را در دانشگاه تهران و تورنتو در رشته اقتصاد و امور مالی گذارنده است و بعنوان مشاور عالی سرمایه گذاری و مهاجرتی طی سالیان متمادی به ارائه خدمات به متقاضیان پرداخته است. ایشان دارای مدرک مدیریت مالی از استان اونتاریو و عضو رسمی مشاورین مهاجرت کانادا می باشد. سایر مؤسسین و اعضای تیم با کوله باری از تجربه عملی در امر مهاجرت و تحصیل در کانادا بر اساس سال ها نیازسنجی بازار و درک متقابل از تحصیلات در ایران و کانادا در کنار ایشان برای تسهیل در انتخاب رشته و بهترین محل تحصیل، وبسایت کانادا اپلای را برای شما به ارمغان آورده اند.
مزیت کانادا اپلای نسبت به سایر روش های پذیرش
مزیت بزرگ کانادا اپلای نسبت به سایر رقبای سنتی، داشتن نمایندگی مستقیم کالج ها و دانشگاه های کاناداست که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات می باشد که این خود در ارئه اطلاعات به روز و افزایش سرعت و کاهش هزینه ها نقش حیاتی دارد و انتخاب وسیعی را برای متقاضیان نسبت به سایرین ارائه می دهد. تمامی پروسه کار در این روش به صورت آنلاین با ارائه تمامی اطلاعات و مشاوره های آنلاین و حضوری امکان پذیر است که در این روش متقاضی می تواند بهترین انتخاب و کمترین هزینه را نسبت به روش سنتی پذیرش داشته باشد. در کنار این مزیت تیم ما با داشتن کادر مشاورین آموزش دیده در ایران و کانادا امکان ارائه مشاوره در زمینه انتخاب رشته و پذیرش را بصورت حضوری و آنلاین برای متقاضیان فراهم نموده است بعلاوه همکاری ما با بهترین دفتر مهاجرتی کانادا در امر ویزای دانشجویی نقطه قوت دیگری در تکمیل درخواست متقاضیان است که تمام این مزایا و ده ها مزیت دیگر، سایت کانادا اپلای را بعنوان بانک جامع تحصیل در کانادا و انتخابی برتر در ایران تبدیل کرده است. کانادا اپلای با ارائه این قابلیت ها و ده ها مزیت دیگر باعث کاهش هزینه و مدت زمان پذیرش برای متقاضیان، با ارائه تمامی راهکارها در یک مکان، نسبت به روش سنتی شده است و برتری خود را در این بازار به رخ رقبا می کشد. شعار ما در کانادا اپلای، انتخاب هوشمندانه با کمترین هزینه است

چرا اقدام از طریق کانادا اپلای؟؟؟

۱
شانس بالای پذیرش

پذیرش شما در بهترین رشته و بالاترین شانس دریافت ویزا از طریق همکاری با مؤسسات همکار و معتبر کانادایی

۲
پشتیبانی و همراهی در تمام مراحل

ما در تمامی مراحل، از پیدا کردن دوره تحصیلی تا شروع تحصیل در کانادا با شما همراه هستیم تا هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید.

۳
کمترین هزینه

شما با جستجو و اپلای از طریق کانادااپلای هزینه‌های جستجو و پذیرش را به حداقل می‌رسانید و با صرف وقت کمتر و هزینه کمتر به خواسته خود می‌رسید.

۴
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت

با توجه به تجربه تیم ما در امر پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف و احاطه به زوایای کار، خدمات با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میشود.

۵
اطلاعات جامع و شفاف

با ارائه طیف وسیعی از موقعیت ها و یکپارچه سازی اطلاعات، شما بسیار ساده می توانید اطلاعات جامع از شرایط پذیرش رشته های مناسب و مورد نظرتان را بیابید.

MohammadReza Nosrati Columbia CertificateColumbia Certificate
MohammadReza Nosrati Combrian CertificateCombrian Certificate
MohammadReza Nosrati Georgian CertificateGeorgian Certificate
کانادا اپلایسایرین
دفتر ثابت در تهران
حضور مشاور رسمی مهاجرت در تهران
نمایندگی رسمی دانشگاهبیش از 10 دانشگاه و کالجکمتر از 5
نمایندگی رسمی مدارس کانادا
دفتر رسمی در کانادا
خدمات ویژه پس از ورود به کانادا
بیمه دانشجویی
شرکت ثبت شده در ایران و کانادا
عضو مشاورین رسمی مهاجرت کانادا
پرداخت آنلاین و مطمئن هزینه ها
تضمین زمان اخذ پذیرش